| Dinamovista18 a întrebat:

Ce meserii imi recomandati care includ chimia si engleza?

multumesc frumos kiss

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Medic in strainatate, combinatie perfecta.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu prea au o legatura aceste doua materii. Adica poti sa te faci profesoara de chimie/engleza. Traducator, chimista, doctora, farmacista.thinking
*-*

| ComatoseWine a răspuns:

Traducator de elemente chimice.Incearca sa te axezi pe una din ele. Farmacist(a), asta da meserie.Doar cu engleza nu faci nimic.

| byby965 a răspuns:

Pai te'ai gandit sa fii stewardesa? sau nu stiu!

| Filimon_Dienutza_1995 a răspuns:

Dacă te descurci la chimie poți să te faci doctor și la Engleza poți să te faci jurnalistă, profesoară de Engleză, prezentator Tv. etc. happy