| Hard1one1 a întrebat:

Ce meserii poate avea o fata? Vreau o lista cu multeee meserii.

1 răspuns:
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Doctorita, farmacista, avocata, judecatoare, reporterita, neurochirurg, pompier, metalurg, stilist, politist, manager/administrator, restaurator, bucatar, medic ORL, stomatolog, agent imobiliar, expert financiar, economist, asigurator, estetician, creator de moda, decorator, jurnalist, functionar de birou, secretar, publicist, librar, curier, postas, editori, asistent medical, psihiatru, consilier, fotograf, scafandru, pedagog, psiholog,