| PandaCrusher a întrebat:

Ce metode stiti pentru a face gelos un baiat? happy
Dau fundooi! happy

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. Daca ii sta in fire sa fie gelos, atunci va fi gelos din orice chestie cat de minora, daca nu, asta e!
Sunt atatea metode prin care poti sa il il faci gelos: neglijeaza`l, arata-i ca ai si alti admiratori si fa-te ca nu iti pasa atat de mult. Am gasit ceva interesant. Sper sa iti placa:http://www.newgirl.ro/fa-l-gelos/ Internetul e full cu astfel de chestii! succes!

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Una cu funcție de vibrator și care repară televizorul. De asemenea, ar trebui să facă și clătite.

| Muflă a răspuns:

Lol am înțeles "melodie" 0_o

| hgfdsa a răspuns:

Ii spui mereu de acel M, si gataasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplubig grin dale mai multa atentie persoanelor din jurul lui decat Lui dar daca nu este om gelos nu prea ai cei face...