| piti_2627 a întrebat:

Ce metode de excitat un baiat stiti voi?big grin

11 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai fiecare baiat se excita in anumite zone ale corpului,zone ce difera de la tip la tip. Oricum poti incerca sa te joci usor cu buzele la urechea lui,eventual sa il si musti,dar usor,nu ca un animal,poti sa ii soptesti niste cuvinte dulci,sa te joci cu limba pe pieptul lui, pe abdomen, daca esti dispusa poti si mai jos ca o sa il exciti 100% laughing,sa il mangai peste tot, sa il saruti pasional, etc.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa-i dai cu fruntea in buric, cat mai repede si mai tare. O sa fie foarte excitat!

| CandyES a răspuns:

Freca'te de el laughing si prindel de glandlaughing

| Simona a răspuns:

Nu stiu de ce ma mai mir...ce doamne iarta-ma ii poti face?
thinking
Asta e o dilema...nah.uite ca ai si tema pentru acasa!
laughing

| BroascaCuElice a răspuns:

Sa'i bagi degetu'n c*r

| WayToManySuckers a răspuns:

Dai un "head" ( Nu la expresia normala ) - Una intre picioare, sa vezi ce se excita!

| ozana_6012 a răspuns:

Scarpinatu in talpa

| nebunu_5532 a răspuns:

Sa-i faci un sex oral...rolling on the floor

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Il alergi cu matura...

| zxzx a răspuns:

Arde-le barbate rolling on the floor)

| G3anY_1385 a răspuns:

Blowjob ar fi perfect ce sa zic ia-l la frecat peste tot si vezi cum face in fie care zonabig grin