| ralucka a întrebat:

Ce modalitale exista sa ai pielea " fina " in zona pubiana in afara de ras. Ca unele din filmele xxx? Fara sa faceti misto am fost intrebata de o prietena si chiar nu am stiut ce sa ii zic. Poate eveti vreo idee. Multumesc

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Pai in primul rand sa nu te razi...te poti epila, cu crema sau cu cearahee heesi daca nu esti epilata, ma rog rasa(cum vrei u)nu ai cum sa ai pielea finahappy

| ralucka explică:

ρùғάяίήά ☂ Pucka: si daca e sa fie pielea rasa si dupa un timp sa o epilez cu crema va fi fina chiar daca pielea a fost rasa?