| Bastanul2018 a întrebat:

Ce pot face penteu a ma putea epila in zona pubiana dar fara sa ma irit, pentru ca am pielea destul de sensibila? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Apa fierbinte 10 minute pentru că înmoaie firul de par, după te ștergi bine, aplici spuma de ras și dai cu o crema după ce ai terminat. Și lenjeria sa fie din bumbac, obligatoriu!

| Ionut58282856 a răspuns:

Bagi bagi lama la **** \ **** si dai pana nu mai ramane nimic, bagi spuma de ras cat poti iar daca da sangele pune spirt