| LlAaUurraaa a întrebat:

Ce muzica de dragoste va place? da. ti. mi cateva idei.
cele mai multe si cele mai frumoase primesc funda :X.

4 răspunsuri:
| Katakito a răspuns:

Bruno Mars - Just the Way You Are
Cascada - Every Time We Touch
Ricchi e Poveri - Sara perche ti amo

| vladmR a răspuns:

Motorcycle - As the Rush Comes
Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Disarm Yourself
Dash Berlin with Cerf Mitiska & Jaren - Man On The Run
Dash Berlin feat Emma Hewitt - Waiting
John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself

| DeeaMarry a răspuns:

Axel fernandez - Amo; Nek - Unde pui tu buzele; Backstreet boys - Drowning; Camila - Eres todo lo que pedia; Edward&Bela - Love you more than life(nu stiu cine o canta, insa o poti gasi sub forma asta pe youtube); Ego- Pentru ca te iubesc; Jencarlos Canela - Amor quedate; Joey Enriquez - How Can I Not Love You; Quedate conmigo (iarasi, o gasesti asa pe youtube); Sara Evens - Could not ask for more; Tercier Cielo - Enamorados; Adrian Enache - O singura noapte; Maite Perroni y Marco DI Mauro - Apartir de hoy; Adrian Enache - Intr-o zi o sa ne tinem de mana.
Cea mai frumoasa si cea mai speciala e El Dragon - Mi vida eres tu!

| DLexa a răspuns:

Elena Gheorghe Pana la Stele; Adela Popescu Visele noastre; Ramona Hanganu - Pentru tine; Adrian Sina "Angel" feat. Sandra N - Angel. Sunt super toate si merita ascultate, mai ales langa cineva drag. :*