| Samantha234 a întrebat:

Hei TPU happy
Cineva pe aici care asculta muzica in limba spaniola?
Daca da sa imi dati si mie cateva. De preferat de dragoste... Balade sau cum e piesa Perdon de la Camila.
Cele mai frumoase melodii primesc fundita :*

Răspuns Câştigător
| ellenushka03 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Z81hsLIY1sQ Sper sa-ti placa :P

| Samantha234 explică (pentru ellenushka03):

Nu e tema de la telenovela Furtuna din adancuri?

| ellenushka03 a răspuns (pentru Samantha234):

A, nu stiu... posibil, eu am dat de melodia asta din greseala pe youtube si mi-a placut mult de tot happy

5 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Ascult mai multe de la Camila si David Bisbal. Cel mai mult imi place asta https://www.youtube.com/watch?v=asb0c-7YA5w

| kar1GaNNN a răspuns:

Bailando
Otilia- Bilionera
si -> https://www.youtube.com/watch?v=KbeMMO2H3ok

| Cameliapantiru a răspuns:

Asculta melodiile in limba spaniola ale lui Julio Iglesias, sunt exceptionale. Sau mai poti asculta si Enrique Iglesias, Thalia sau Shakira. Auditie placuta!