| questt a întrebat:

Ce nu trebuie sa ii lipseasca unui barbat din baie? din garderoba? din viata de zi cu zi?

DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

Din baie: deodorant, parfum, after shave, gel de dus, crema hidratanta
din garderoba: un costum, o camasa, o pereche de blugi, un trening
din viata de zi cu zi: o camera foto...nu mai stiuhee hee

2 răspunsuri:
| Yly a răspuns:

Din baie? apa. din garderobă : cămașa, și din viața de zi cu zi.hm.asta e mai grea. poate respectul.

| sadonlife a răspuns:

Din baie : pasta de dinti + periuta, gel sau ceara de par, shampon, gel de dus, sapun, bic sau aparat de ras
din garderoba : camasi, costume, bugi, tricouri, bluze, hanorace, treninguri, bermude
din viata de zi cu zi : bani laughing