| Sufletzel_3904 a întrebat:

Hey! Trebuie sa-mi innoiesc garderoba.adica. mai am doar cateva haine restul le-am aruncat si pe unele le-am dat unor copilasi... ce sa-mi cumpar, adica ce haine nu trebuie sa-mi lipseasca din garderoba?

Răspuns Câştigător
| Roxana110824 a răspuns:

Pai ce e necesar:
Trocouri cand mai dragute[cu pers din desene animate o fundita mare, pe mai multe culori[albastru, roz, verde etc:D]
blugi[albastri vreo 2-3 perechi si negri[de preferat stramti:D]
fustite[cu volanase[poti sa o iei cu un maieu simplu], stramte, confortabile tot asa pe mai multe culori]
Rochiile[http://www.google.ro/......tp?/imgres cat mai confortabile, lungi si chiar si scurte]
si pantofi[sandale, pantofi, skateri, adidasi, bocanci:))
mai ia-ti si ceva de prins parul, sau o bentita ceva ca sa ai stlul hippy:>
sper ca te-am ajutat:D
Funda te roooog;;)

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Deci nu trebuie sa it lipseasca urmatoarele lucruri :
1.Bluzele
2.Pantaloni
3. Fustele
4.Rochiile
Sper ca te-am ajutat laughing

| Missdaydreaming a răspuns:

Mai intai mentioneaza sexul tongue Daca esti fata sa ai fff multe tricouri cat mai simpatice si comode, pantaloni stramti, cate un hanorac sau o jacheta. Daca esti baiat, tot cam asa, tricouri, plovere, camasi, blugi/pantaloni nu la fel de stramti ca ai fetelor, dar nici fff largi. In fine nu prea le am eu cu moda dar sper ca ti-am dat totusi o ideelaughing