| คиค a întrebat:

Ce nume iti vine in minte cand auzi cuvantul vedeta [ artist ]?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cand aud cuvantul vedeta imi vine in minte o persoana superficiala. Cand aud artist ma gandesc la o persoana deosebita. Cand aud vedeta ma gandesc la Inna si cand aud artist ma gandesc la Charles Aznavour.

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Lady Gaga

| JustMe a răspuns:

Lady gaga mi-a venit prima in minte

| คиค explică:

Dupa nick-name-ul meu va puteti da seama caa ma gandesc la Justin Bieber laughing love struck

| OanaG a răspuns:

Andreea Marin happy

| Grimalkin a răspuns:

Andreea Balan laughing)
glumesc.

pai nu stiu, Vama Veche, EMIL, Veritasaga, Steleverzi?
probabil orice are vechime. In niciun caz Demi Lovato, Miley Cyrus, Justin Bieber si alte vedete comerciale.

| Farcas a răspuns:

Justin Bieber laughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

In orice caz nu-mi vine in minte cine stie ce "vedeta" care apare acum pe piata. Adevarate vedete sau artisti nu prea mai exista sau sunt pe cale de disparitie.

| rockaholic a răspuns:

Mai mulţi.
Sau justin bieber pentru că îl urăsc.laughing

Last...Anniluzzis.

| slam a răspuns:

Numele meu laughing

| loove_5215 a răspuns:

Justin Bieber...il ador pe copilu' astalove struck

| RoooneyThePuf a răspuns:

Justin bieber, lady gagalaughing

| alina_iulia a răspuns:

Sincera sa fiu numele Justin deoarece sunt multe vedete in industria muzicala cu acest nume care au revolutionat muzica happylove struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa-ti vina in minte un nume? Ce, daca zici "caine" e gandesti la Azor?