| Mi16 a întrebat:

Ce nume sa pun unui album cu poze pe facebook daca il fac cu poze doar luate de pe net, de`alea foarte artistice, siropoase, pline de tupeu s. a. Funda si voturi la toti happy

Răspuns Câştigător
| Adda27 a răspuns:

,,Dreams'' sau,, Fantezii''... Sper ca te.am ajutatwinking

5 răspunsuri:
| Ncl_9813 a răspuns:

Ti-as sugera Art,Style, Memories, Stuff. Sper sa te fi ajutat. FUNDAlove struck?

| Mi16 explică:

Am combinat 2 raspunsuri si a iesit un nume care imi place mult :X Din pacate nu pot da funda la 2 raspunsuri asa ca voi da funda celui de la care a pornit ideea de "combinare"... sper sa nu va suparati, dau voturi celorlalti

| mirabeluta a răspuns:

Net edition sau poze artistike sau Tags din astea funda?\

| bombo_2182 a răspuns:

"something different"

| andreea_7740 a răspuns:

Eu as scrie ceva de genu :ceva gasit pe nettongue