| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Bunalove struckxVreau si eu nume pentru albumurile de pe facebook. Vreau nume pentru unul cu prieteni, nume pentru unul cu mine si unul pentru poze d`alea artisticehappyMultumescclove struck

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Prieteni: `cuz with them I fell good [pentru ca cu ei ma simt bine]
Tu: Only me; Sau; Ich ♥
Artistice: Artt =p~.

O zi buna :*.

| Pisiquee a răspuns:

Bunăă!
Albumul cu prieteni - with THEM

| solooooooooooooooooooooooooooooooooooo a răspuns:

Pai la ala de prieteni poti scrie : Cu cei care ii iubesc. la cel cu tine scrii: Numai eu love struck si la cel cu d'alea artistice hm scrii: Artisticwinking sper ca iti este de foloswinking