| k1lNld3r a întrebat:

Ce parere aveti de 21 decembrie 2012? Credeti ca o sa vina sf lumii?laughing Doar asa de distractie intrebarea.

9 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Nu o sa vina, asa zicea si in 2000 ca vine 2000 si gatarolling on the floor Uite ca traim si acum.
E o prostie, numai Dumnezeu stie cand va veni.

| Anaaaaid a răspuns:

Clar nu o să vină, am mai murit o dată în 2008, doar Dumnezeu va decide chestia asta, e doar o tâmpenieee, panică panicăăă!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu sincer nu cred.Asa au spus mereu, daca ne luam dupa ei, muream de multlaughing. Trebuia sa murim si in 2000 si nu s-a intamplat, si in 2007 si nu s-a intamplat, deci clar nu o sa se intample nimic acum.Pa-pa!

| DDCC a răspuns:

Neh... e doar un mod prin care poți panica lumea. Adică, nu că poți, unii au făcut-o deja big grin. Probabil o zi în care nu se va mai opri din nins, fulgi ușori și delicați ca strălucirea stelelor pe cer în miez de noapte cu lună plină.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E o dovada ca ne poate fi acaparata prea usor atentia de orice mediocritate care se vrea in centrul atentiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa sarbatoresc 4 zile pana la Craciun...

| Maddiex3 a răspuns:

Cum am mai spus si la altii, numai fraierii cred in "sfarsitul lumii". Sfarsitul lumii va fi cand vrea Dumnezeu, nu cand zice un fraier. ^.^

| Høst a răspuns:

O să vină un căcat.

| CreepyDarkness a răspuns:

Daca ne luam depa stinta lumea se v-a sfarsi in 2012 dar daca ne luam dupa biblie doar D-zeu stie.big grin