| fulger2013 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta lege? http://Adfoc.us/37791360708575

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o bataie de joc toata problema cu manualele.
Vrei sa le dai manuale? Perfect, da-le in prima sau a doua zi.
Nu vrei sa le dai? Perfect, spune-le!
Am fost anuntati ca vom primi manuale pe data de 30 octombrie laughing))
Stiti ce o sa se intample? Profesorii vor obliga elevii sa cumpere manuale, pentru ca nu vor sta o luna si jumatate sa se uite pe pereti, apoi vor primi altele gratis.
In suturi i-as da afara pe imbecilii care nu pot rezolva o problema atat de simpla.

| TheKingBacca a răspuns:

Chiar trebuia sa ne dai un site "adfoc.us" "adf.ly", serios?

| Gonrax a răspuns (pentru TheKingBacca):

Vrea să facă și el niște cenți