| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta melodie? Sper sa va placa... http://www.youtube.com/watch?v=Le_IyYLrUtQ&feature=playe r_detailpage

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Acum pe bune : e cea mai tare mel de la TH. Deci o iubesc! Am si invatat-o la chitara day dreaming
Prea tare

3 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Naspa laughing

| lylo a răspuns:

Through the monsoon. Just me and you love struck. imi plk melodia desi nu mai asc de mult THwinking. fundita?

| LoveMcDreamy a răspuns:

Woooow o adorrrrrr!:X logic! e cea mai super super super mel de la ei!