| NikoMariasAwwr0000 a întrebat:

Ce parere aveti de acei " baieti rai "?

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cainele care latra nu musca.winking

| OnuOnulică a răspuns:

Părerea nu am dar îmi displac mai ales cei care nici măcar nu sunt răi doar se prefac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una proasta daca ne gandim la acelasi tip de persoane.

| SimonaSimona01 a răspuns:

''baieti rai'' sunt increzatori in ei si atractia fizica e marepuppy dog eyes mai ales cei cu patratele love struck.

| love0910 a răspuns:

Baietii rai....de multe ori e doar o fatada.Defapt au un suflet bun si de obicei sunt foarte iubitori mai ales dupa ce le intri in gratii sa zic asa. Daca esti impreuna cu un "baiat rau" ai parte de o relatie spontana, plina de surprize, de suisuri si coborasuri dar si de foarta multa iubire.

| Meeeeee23 a răspuns:

Baietii rai sunt foarte okey, pe propria experienta iti spun ca daca vei fi impreuna cu unul se va comporta frumos cu tine si vei avea parte de iubire. Mereu o fata cuminte ii va intra la suflet, extremele se atrag de obicei deci da am o parere buna despre ei big grin