| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de anime-ul Dragon Ball Z? Eu am vazut cateva episoade si imi place big grin Mi-ati putea povesti pe scurt despre ce este vorba in acest anime? Va multumesc. Dau fundita.

1 răspuns:
| gucy a răspuns:

Erau interesante dar desigur poti lua filmul e mult mai ineresant parerea mea iar desenele din cate imi amintesc era vorba despre doua echipe ca sa o luam asa una de partea binelui iar cealalta de partea raului si se bat intre ei pentru ca cei rai vor sa o distruga si sa peria puterea iar ce buni vor sa o salveze sper ca am fost de folosbig grin