| Dragon01 a întrebat:

Ce parere aveti de baetii cu gauri in ambele urechi? Vreau sa imi fac dar nu sunt foarte decis. Una nu imi voi face sigur, deci 2 sau nimic. Ce ziceti?

8 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Deci fa-ti doar unahappy Vine aiurea la un baiat sa aiba in ambele urechi sincer:d Daca vrei fa-ti mai multe gauri in aceeasi urechebig grin

Ceao!:*

| ionut1369 a răspuns:

Daca consider ca te-ar prinde fa-tihappy

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Mi se pare ca cerceii la baieti ii fac sa para mai putin macho si mai putin atragatori laughing Parerea mea happy Dar tu faci cum vrei big grin

| Laura1402 a răspuns:

In opinia mea arata bine, iar daca tu crezi ca ti-ar sta bine, fa-ti.Pana la urma? Ce pierzi? Nimic,doar putin timp, pentru ca daca nu iti va placea cum iti sta sau te vei plictisi pur si simplu ii vei de jos iar in maxim o saptamana gaurile ti se vor astupa, ca si cum nu i-ai avut niciodata.No risk, no fun!happy

| PetLover a răspuns:

Ori nu iti faci deloc ori iti faci numai unawinking

| Dragon01 explică:

Doar unu nu imi place pentru ca au toti cocalarii

| lavi_3436 a răspuns:

Una in stanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cativa ani era moda cu un cercel in urechia stanga.acum poti sa faci gauri in ambele, iar in stangul sa ai 2 gauri. Cu un cercel mare si unul mic iar in dreptul unul mic. Depinde de imaginatie