| Vladivladu a întrebat:

Ce parere aveti despre baetii cu cercei in ambele urechi?big grinSau care au cate 2 cercei intr-o singura ureche? Cum vi se pare?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu am 2 cercei in stanga.
+ Ca am parul lung happy
Orcum nu conteaza cum arati doar cum gandesti.
Ce pot spune.
Eu o sa renunt si parul lung si la cerceihappy.
Vreau sa fiu baiat ' serios '
totusi am aproape 20 de ani trebuie sa fac ceva cu viata meabig grin

| Micuţa a răspuns:

Mie mi se pare chiar dragut...si prietenul meu are si imi place mult cum ii sta.De obicei fetelor le plac cerceii intr-i singura ureche sau care doua intr-o singura ureche.Succes la hotararekiss

| Micuţa a răspuns:

Mie mi se pare chiar dragut...si prietenul meu are si imi place mult cum ii sta.De obicei fetelor le plac cerceii intr-i singura ureche sau care doua intr-o singura ureche.Succes la hotararekiss!

| Vladivladu explică:

Eu am cercel in stanga si am vreau sa imi pun si in cealalta sau sa imi pun inca unu in stanga daca imi indeplinesc obiectivu la fotbal e o superstite de-a mea.