| Mooonsure a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii epilati pe picioare?

8 răspunsuri:
| MikyAndreea a răspuns:

Mie nu mi se pare un gest pentru "gay" X_x totusi, au si ei dreptul de a arata bine. Nu tuturor baietilor le place sa stea cu ditamai parul pe picioare... Unii arata chiar foarte bine si daca nu se epileaza dar totusi e destul de dragut un baiat care se ingrijeste... Parerea mea happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu sunt gay inseamna ca au mult prea mult timp liber.

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Corect,ori esti barbat ori numai estilaughing

| Wøodenpints a răspuns:

Homalăi penibili, lipsiţi de cea mai mică dovadă de masculinitate şi testosteron.

| Rhoselynn a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare deloc masculin un barbat epilat pe picioare. Am grija de mine dar nu as vrea sa am langa mine un barbat care se ingrijeste mai mult ca mine. Nu imi plac oamenii in general care arata ca scosi din cutie. Parerea mea

| Krsz a răspuns:

Sunt okhappy de ce sa stea cu ditamai claia cand au si ei posibilitatea de a arata bine?happy

| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Sunt ok, decat sa am par ca in cap pe picioare mai bine ma epilez laughing)

| Iwanttodie a răspuns:

Mi-e scârbă de ei, sunt bărbaţi, ce naiba!