| CosminCorey a întrebat:

Ce parere aveti de capricorni? happy

Răspuns Câştigător
| Otils a răspuns:

Capricornii au nevoie de siguranta pe care o ofera la randul lor sunt foarte iubitori si gandesc tot ce fac inainte sa actioneze.Eee ce pot spune imi ador zodia happy!

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

O părere foarte bună deoarece eu sunt capricorn. Cum aş putea să am o părere rea despre mine? Îmi place zodia mea, cu bune, cu rele.

Pa-pa.

| CreaţaWsz a răspuns:

Like! (si eu sunt) laughing

| PatrisuK a răspuns:

Tata meu este capricorn este o persoana iubitoare, cu multa rabdare si gaseste mereu lucruri bune la fiecare om.