| meetyourmaker a întrebat:

Care sunteti capricorni sau cunoasteti capricorni vreau sa va descrieti sau pe prietenii vostri. Vreau sa vad care cum ne asemanam.

Si inca ceva. Ce parere aveti despre nativii din aceasta zodie happy?

9 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Tatal meu este capricorn si se ghideaza in viata dupa : "zic ca voi si fac ca mine". insistent. ambitios. foarte calm. purtat. CICALITOR cat incape laughing (asta nu tine de zodie, probabil) laughing...

| Alinaga a răspuns:

Este o persoana introvertita, închisa în sine si rezervata, dedicata în întregime scopurilor sale de realizare - în primul rand profesionala si materiala
El are un profund simt al datoriei si este foarte constiincios, putand da exemplu despre ce înseamna un lucru bine facut. Are un mare respect pentru autoritatile supranormative si pentru ierarhiile prestabilite, respectand litera si spiritul lor cu sfintenie si impunand si celorlalti reguli de conduita.
sunt: încapatanarea oarba, zgarcenia, negativismul, intoleranta si pesimismul.
Este foarte generos, dar nu poate ierta prea usor daca o persoana tradeaza încrederea pe care i-a acordat-o în urma unei îndelungate reflectii. Mania lui devine adesea periculoasa, iar în formele mai atenuate se transpune într-un criticism acid.
Mandru, sensibil, rabdator, usor timid, capricornul devine foarte incisiv, rapid si dinamic cand reuseste sa-si impuna un bun autocontrol al emotiilor; în acest caz va fi apreciat ca o personalitate cuceritoare, fascinanta chiar. E necesar sa se fereasca de caderea în indiferentism (ca exces al altitudinii sale în general rezervate), îndeosebi în sfera relatiilor sentimentale.
fundita?!

| missoriginal a răspuns:

Am cativa prieteni capricorni si pot spune ca sunt persoane serioase si materialiste(asa sunt prietenii mei

| Noname_4934 a răspuns:

Var'mi-a e capricorn... e mincinos, laudaros, prefacut°(tace si le face), incapatanat, lenes, iarasi prefacut...si acum calitati.nu le'am descoperit incawhistlingbig grin.Probabil el e vreo exceptiethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste nativ care in proporti mari ajung Sus adica reusesc in viata.Sunt de cursa lunga de mare anvergura dar pot sa revina cu aceeasi usurinta de unde au plecat|!

| dianna_4628 a răspuns:

Capricornii. chiar mama mea este:))
ce pot spune despre ei.
sunt perfectionisti, realisti., uneori prea seriosi.
Daca doresti sa citesti mai amanuntit despre acesti nativi iti pot da un site. unde iti descrie fiecare zodie dupa ziua in care esti nascuta
http://www.horoscop-urania.com/. alegi horoscopul pasiunea mea, profil zodii. dupa alegi zodia si ziua.
este f interesant.:)

| deea_3488 a răspuns:

Ew sunt capricornhappy in relatii sunt stabila, pun prea mult suflet in relatiile mele si cu prietenii si cu iubitulhappy, prefer sa ma gandesc la binele altora decat la al mewhappy ...sunt rezervata, nu suport minciuna, mai multebig grin

| Alex_4772 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-capricorn.php

sper ca ti-am fost de ajutor papa:*

| Alex_4772 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-capricorn.php

Sper ca ti-am fost de ajutor papa:*