| melismari a întrebat:

Ce părere aveți de fetele care dăruiesc flori băieților?

Răspuns Câştigător
| Bianncax a răspuns:

Mie mi-se pare un gest foarte frumos, dar daca esti o persoana care tine cont de parerea celor din jur, incearca sa ii oferi altceva in afara de flori pentru ca oamenilor din pacate le-a fost bagata in cap ideea ca e ciudat ca o fata sa ii dea flori unui baiat doar din cauza ca in general este invers.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oribil

| melismari explică (pentru Adry05):

De ce? ????

| Adry05 a răspuns (pentru melismari):

Pentru ca florile sunt pentru femei, ce barbat normal vrea sa primeasca flori?! laughing)) Hai mai zici poate cumpara el ca sa infrumuseteze casa, sa-i dea o nota de prospetime, mai e cum mai e, da s aprimeasca flori, mai ales de la o femeie... Ce urmeaza? Ii cumpara femeia si absorbante?

| darrio2007 a răspuns:

Fetele daruiesc flori „fetelor".

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Ey nah?

| Andreeush a răspuns:

Nu prea e comun să dai flori unui băiat, ci invers laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce ar face asta?

| Eireann a răspuns:

Ei ii trimit iubitului prin curier cand mi-e dor de el sau cand stiu ca e obosit/suparat/stresat. Spune ca ii inveseleste ziua si apoi se gandeste la mine de fiecate data cand le vede.

| QWERTY55 a răspuns:

Do this type of girls still exist? E un gest deplasat si daca conjunctura-i de asa natura, risti sa-l faci de ras pe baiatul respectiv.

| melismari explică (pentru QWERTY55):

Chiar crezi asta?
Gen dacă iubita ți-ar dărui flori te ar face de rușine/râs?

| QWERTY55 a răspuns (pentru melismari):

Sunt sigur de asta. Societatea nu percepe conceptul asta, de a da flori unui baiat tocmai pentru ca nu-i normal, chiar daca mormalitatea e ceva relativ.

| melismari explică (pentru QWERTY55):

Societatea percepe mereu ce vrea ea, nu poți schimba părerea nimănui chiar dacă percep ceva greșit