| LoveForShania a întrebat:

Ce parere aveti de hainele de la Mexton? Calitate, pret etc. Pentru cele care nu stiu www.deepinvogue.ro

4 răspunsuri:
| spoiledcat a răspuns:

Calitatea nu e neaparat asa buna (imi iau desut de des haine de la Mexton) iar pretul e destul de mare... oricum, trebuie sa iti vina si bine(hainele de la mexton nu se potrives oricui, trebuie sa arati intr-un fel...)

| LoveForShania explică (pentru spoiledcat):

Pai calitatea sunt interesata cum e in special.
Ca model imi plac, unele, nu toate.
Dar calitatea?
Ma refer, dupa multe spalari se fac aiurea, ca alea ieftine?

| spoiledcat a răspuns:

Da, am luat o geaca de la Mexton (de 250 lei) si era ca si material cum sunt unele fete de masa(de musama) - aiurea comparatie, dar asa e. si la prima ploaie s.au amestecat coulorile (aveam o geanta neagra)si a ramas imprimata culoarea pe geaca...f urat sad sunt f "pretentioase"lucrurile lor...

| Livia84tm a răspuns:

Calitatea este buna, pretul este mult prea mare iar hainutele se adreseaza fetelor care frecventeaza cluburi sau au o varsta pana-n 18 ani ...parerea mea happy