| cst24578 a întrebat:

Ce parere aveti depre noaptea cartilor? eu cred ca mai bine dorm decat sa stau cu capul intr-o carte!

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Mie imi place initiativa nu stiu voi...

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

1.Ce-i aia noaptea cartilor? laughing
2.Si eu prefer sa dorm sa sa ies pe afara sau sa fac orice altceva decat sa citesc o carte. Daca chiar trebuie sa o citesc, o caut pe net in format audio, o bag pe telefon si o "citesc" noaptea in timp ce dorm. rolling on the floor

| blackangel95 a răspuns:

Yo sunt de acord cu tine mai bine dorm decat sa stau cu kapul infipt intr-o carte sau fac orice altceva sincer nu imi place deloc sa citesc carti.

| cst24578 explică (pentru blackangel95):

Lol ai dreptate!

| blackangel95 a răspuns:

Deci funda?love struck

| zuziOoO a răspuns:

Nu imi place deloc ideea, de ce sa nu fie ziua cartilor? daca e noaptea de dimineata o sa te trezesti cu cearcane