| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre copiii de bani gata? Ati intalnit astfel de persoane?

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Unii sunt ok si altii mai aroganti.
Acum intelege-i, isi permit!

| sofisis a răspuns (pentru ROB3RT89):

Subscriu. Am intalnit multi oameni de bani gata foarte de treaba.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru sofisis):

Sunt de toate felurile, la fel cum sunt si cei care nu au sau sunt mai mediocri.
Pana la urma vorbim doar de simple pareri!

| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea cred ca daca parintii au bani sunt si destepti. Nimic mai gresit.
De tupeu ce sa mai vorbim.

| Freya1 a răspuns:

E foarte greu pentru un copil ce a primit tot ce a vrut de la mami si tati sa fie ca orce om de rand.Nu zic ca nu mai sunt si copii din astea ok dar putini.
Am si eu cunostinte din astea si toti au figuri.Cand mergeam la gratar facea figuri ca nu le convine, cand primea altcineva atentie mai multa le exploda capul efectiv, se cred Dumnezeul tuturor ca ei au bani si pile

| Donsavas a răspuns:

Este greu si sa ai bani si sa n-ai. Cand ai,iti dai seama de ce conteaza cel mai mult in viata si ca asta se obtine cel mai greu-implinirea personala. Cand ai bani, toti te percep ca pe un om ''fitos'' fara sa si dea seama ca acesta traieste in mediul pe care i l au ales altii si se comporta cum a fost invatat. Cand ai bani si esti vazut prost de lume, esti considerat direct nebun si lumea nu doreste sa aiba tangente cu tine. Cand ai bani, esti tinta tuturor tentatiilor daunatoare cum sunt drogurile care iti usureaza viata pe moment si ti o ingreuneaza in timp si a oamenilor lipsiti de bani care abia asteapta sa si satisfaca lipsurile. Iti este greu sa ai incredere in cineva cand stii ca ei vad in tine ce nu au ei, in primul rand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ratati. Pe majoritatea i-as trimite 2 luni in Africa. Iti bag mana in foc, atunci cand se intorc sunt oameni nu niste ratati cu aeree de mari oameni.

| georgyanaaa a răspuns:

Da am intanlit dar sunt uni copii care sa urgat bogatia la cap si fac pe smecheri iar alti sunt ca un copil normal

| curioasa210 a răspuns:

Da am intalnit... Sunt fitosi si se cred mari si tari.

| sdaads a răspuns:

Da e plin în ziua de azi, copiii astea care vin la scoala cu chestii scumpe și ii corup și pe ceilalți care își baga parintii în datorii ca "sa fie și ei în trend"