| Miha_7827 a întrebat:

Ce parere aveti despre culorile rosu si negru si care dintre voi e rocker?

Răspuns Câştigător
| Lery a răspuns:

Ador aceste culori.Sunt foarte usor de asortat si merg bine rosul reprezentand sangele iar negrul rockul.

7 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu sunt
dar imi place negru foarte multt
una din culorile mele preferate

| Deny1333 a răspuns:

Păi, roşul nu-mi prea place de când mă ştiu, poate doar la anumite haine. Iar negrul, e printre culorile mele preferate.
Eu pot să zic că sunt rockeriţă, dar nu mă îmbrac/comport prea mult ca una. happy

| ArcAnna a răspuns:

Eu
Garderoba mea are doar rosu si negru momentan.O singura bluza are putin roz. Dantela,imprimeuri, blugi, o bluza crosetata all black

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult black metal,melodic black metal,gothic metal, folk metal, muzica medievala.and more

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red bloody shadows,
crowl in the dark,
feel death inside,
vorms in my mouth,

i bleed a black lake,
i rise in the middle of my heart,
the moon rises,
in the middle of the night.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rectific

Red bloody shadows,
crowl in the dark,
feel death inside,
vorms in my mouth

i bleed a black lake,
i rise in the middle of my heart,
the moon blooms,
in the middle of the black light

| katy_1746 a răspuns:

Eu de obicei ma imbrac si folosesc aceste culori