| DavidMiron a întrebat:

Ce parere aveti despre decizia de a face mereu ceea ce-ti place?

Răspuns Câştigător
| Andrei2421 a răspuns:

Daca reusesti sa faci asta, esti cel mai tare. Poti sa incerci, sa vezi daca iti reuseste si daca poti sa treci peste toate, facand doar ce-ti place.

Am gasit aici mai multe lucruri foarte interesante : www.minteasicorpul.ro

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei putea face toata viata asta. Sunt multe obligatii si cai inchise. Cat poti, fa ce-ti place!

| William a răspuns:

Buna idee.

| sappy a răspuns:

O decizie pe care doar timpul si situatiile care o implica, vor arata daca a fost buna!

| neutrino a răspuns:

Nu pot spune despre un catar ca este neaparat inteligent.

| SkyPilot a răspuns:

Uneori e buna, alteori nu. Trebuie sa te gandesti bine la consecinte.

| Dismally a răspuns:

Este o decizie pe care nu o vei putea respecta.

| Dariusuu a răspuns:

Asta îneamnă până la urmă să nu pierzi timpul nu?

Mulţi oameni pierd timpul inutil aşa că...
Tot respectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmează-ţi instinctele
Mai întâi inima
Şi după creierul
Lol

| TheMisunderstood a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere este ok sa faci ceea ce iti place, atata timp cat nu faptele tale nu ii afecteaza pe cei din jurul tau. Este foarte important sa te gandesti si la cei de langa tine.

| JuliJuliette125 a răspuns:

Păi...o parere desrul de buna