| Yvonnnee a întrebat:

Ce parere aveti despre Emag? Merita sa cumpari de la ei? happy

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Eu numai de la ei cumpar tot timpul.Am achizitionat de-a lungul anilor de pe site-ul lor cateva telefoane vreo 2 tablete, huse, articole sportive si unele componente PC.Nu am nici o plangere ca sa fiu sincer.Comanda vine mereu destul de repede 1-2 zile prin curier, intotdeauna vine ce am comandat spre deosebire de alte magazine online si sunt foarte seriosi cu garantia avand contract cu depanero vin ei si iti iau produsul de acasa fara sa platesti nimic.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daa, sunt super.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai mare magazin de profil din tara... de ce nu ar merita?

| FaraNumePls a răspuns:

Eu cumpăr foarte des de la ei. Ce pot sa spun... Sunt mulțumit!

| Dragon2025 a răspuns:

Eu am cumparat de multe ori de pe eEmag. E ok. Merita sa cumperi de pe el.