| mafiot1 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre Emag?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Până acum, foarte bună.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am comandat de pe acel site, dar au prețurile mai scumpe ca cele din orașul meu.

| Eduard619 a răspuns:

Este una dintre cele mai bune firme din Romania atat timp cat iti acorda atentie si au transport gratis dar trebuie sa fie mai atenti la greseli happy

| vioricavio a răspuns:

Eu una am o parere foarte buna. Am cumparat foarte multe produse de la ei si unele f scumpe. Nu am avut nici un fel de problema niciodata.

| coolboy22 a răspuns:

Vrei sa te angajezi sau sa faci cumparaturi? Pentru cumparaturi e foarte ok.

| fqwaf a răspuns:

Mie mi se par ok.

| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,destul de buna, angajatii vorbesc respectuos, dar mai nou ma deranjeaza faptul ca stai cu orele la cozile de returnare!

| Luisaaaaaaa a răspuns:

Este bun! happy

| Maria_Ana_2000_n3iy a răspuns:

Este un site foarte buna, angajatii vorbesc frumos, dar pe net sunt mai scumpe decat in magazinele din orase.winking
Funda? big grin

| AdyRR a răspuns:

Eu am o parere buna pana acum!