| avrika07 a întrebat:

Ce parere aveti despre emo, sint niste oameni normali?

10 răspunsuri:
| mcblondu a răspuns:

Mai, emo sunt niste persoane sensibile.nu te gandi la suicid sau nu stiu ce care sunt doar fake-uri,.emo adevarati sunt doar sensibili (excesiv, e un fel de tulburare psihica numita hipersensibilitate). in plus,. emo nu inseamna EU MA OMOR.LOL. pana la urma daca vrei sa stii ce fel de persoane sunt ar trebui indelungat sa le studiezi comportamenul si nu neaparat imbracamintea.deci emo nu inseamna NEGRU COMPLET, TAiat, sau alte tampenii. emo inseamna sa percepi lumea intr-un mod diferit, sa te doara mai tare un cuvant indreptat impotriva ta, sa plangi chiar si pentru ceva banal.big grin sper ca ai inteles ceva din ce am zis si sunt bucuros ca esti interesat/a de cei emo pentru ca toti ii marginalizeaza fara sens.big grin

| Antisistem11 a răspuns:

Da bineinteles ca sunt oameni normali dupa cum este si numele emo sunt emotionali sunt portretizati intr-un mod negativ de mass media dar sunt absolut normali retrasi si. (frumosi)

| cosmin1 a răspuns:

Emo sunt niste oamnei care nu sunt doriti, si nu mai rezista, incat intra intr-o depresie.Ei sunt recunoscuti foarte repede deoare au un stil aparte, dar exista si uni care le plac stilul emo, nu sunt si emo
fundita:X

| avrika07 explică (pentru cosmin1):

Mda ai dreptate! mie tot imi place stilul emo si chiar uni au zis ca sunt emo

| cosmin1 a răspuns:

La tine e normal sa vrei sa te omori?

| avrika07 explică (pentru cosmin1):

De zici asta?

| avrika07 explică (pentru cosmin1):

Dc spui asta?

| cosmin1 a răspuns:

Florine

| cosmin1 a răspuns:

Asculta, ca eu stiu ce spun, dar s-ar putea sa existe si ca tine, dar si uni care nu mai pot rezista si isi fac in minte numai scenari, si intra in depresie, si de aceea se omoara mc blondu

| cosmin1 a răspuns:

Deci imi dai si mie fundita?