| pactcudiavolita a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de medicina, chirurgie? Si care ar fi dupa parerea voastra calitatile unui chirurg? Eu sunt inca eleva la liceu, dar as vrea sa ma hotarasc din timp si sa ma apuc sa invat. sunt o persoana serioasa si obisnuita cu mult invatat, doar ca nu stiu daca sunt potrvitia pentru chirurgie si as avea nevoie de niste sfaturi ..si pe privat daca puteti va las id. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Symonela a răspuns:

Eu zic sa te apuci de invatat.E o ramura in medicina pe care eu una personal o adimir foarte mult.Si daca zici ca esti o persoana serioasa si obisnuita sa inveti esti perfecta pentru acesta meserie.Nu sta pe ganduri serios. Daca mai vrei sa vorbim lasa-mi id-ul.Iti doresc multa bafta, si sper sa iei calea chirurgiei.

| pactcudiavolita explică (pentru Symonela):

Imi lasi te rog tu id in privat. ca pe mine nu ma lasa sa trimit mesaje ca sunt membru junior

| Symonela a răspuns:

Tot la fel imi da si mie ca sunt membru junior si nu pot sa iti trimit id.Nu stiu cum sa fac dar iti las de pe facebook, numai inainte sa imi trimiti cerere spune-mi cum te cheama sa stiu cui sa dau aceept.Pe facebook ma gasesti cu aceeasi poza de aici cu numele Laura Simona Silaghi

| pactcudiavolita explică (pentru Symonela):

Ti-am lasat un mesaj pe facebook