| user8281946193 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au sub 16-17 ani si se posteaza aproape dezbrăcate pe Instagram sau tik tok? Am vazut fete chiar si de 11-12 ani care isi arata doar fundul si toti le încurajează...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce parere aveti despre. fete chiar si de 11-12 ani care isi arata doar fundul "

arată fiecare ce are mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e generația morbida new age, se copiază foarte multe lucruri inedite de la americani

| cristi7806952 a răspuns:

Parerea mea e ca e un mare pacat dar nu e vina lor, ele doar incearca sa copieze sa fie "cool"