| Briosaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac grafitti, injura, poarta skati ( sau cum s-o numilaughing )?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Fiecare cu stilul lui happy si se numesc skateri, inainte sa postezi intrebarea, trebuia sa vezi cum se numeschappy

2 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Vrei sa spui skate shoes. Pai mie mi se par okay. Chiar cunosc pe cineva de genul asta, numai ca nu face grafitti laughing. Fiecare este asa cum vrea, cine spune ca fetele trebuie sa fie intotdeauna feminine&other? Pot fii cum vor. Si mie imi plac cele de genul asta big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietoaice. ce parere sa am.