| RalucaPuca a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se imbraca cu culori care iti scot ochii? De exemplu bluzele roz, portocaliu, galben, verde. Vi se par COOL aceste tipe? Sau chiar si tipi.

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Pe o fata mai arata cum arata aceste haine dar pe baieti arata groaznic parerea mea. Daca fetele ar asorta un tricou roz/verde cu o perece de blugi simpli si ele nu ar fi machiate, de parca s-au scapat in borcanul cu recipient ar arata ok.Am si eu vreo 2-3 haine de genu asta dar nu asortez un tricou verde neon cu niste blugi rosi, as arata ca un cown cu o pereche de blugi negri arata chiar ok.Nu mi se pare chair cool mi se pare o chestie prin care vrei sa atragi atentia.

1 răspuns:
| MeduzaInaripata a răspuns:

Coca Style People. happy Hope it helped!