| skrrizt a întrebat:

Ce părere aveti despre fetele înalte? Ma numar printre ele având înălțimea de 1.80 la 16 ani si unele persoane glumesc pe seama mea si etc.
Pe mine nu prea ma intereseaza ce crede x si y pentru ca eu ma simt bine cu mine. Dar vreau sa aud ce parere aveti voi.

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Fetele înalte sunt superbe. Nu îți mai face complexe inutile, în funcție de ce zic ceilalți. Oricum, cele mai frumoase femei pe care le cunosc eu au între 1, 75m și 1, 85 m. Ești o norocoasă să fii înaltă, crede-mă!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti usor de recunoscut intr o multime zici ca esti o vedeta

| skrrizt explică (pentru RAY):

Nu toti oamenii te vad ca pe o "vedeta"

| OldSoul a răspuns:

E chiar foarte bine.
Nu cred ca o sa mai cresti foarte mult in urmatorii, ani, deci cred ca o sa ai o inaltime chiar foarte buna.

Acum, ce e drept, spun asta din perspectiva mea, care am tot peste 180.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Nu imi plac ca se uita de sus la mine (1.57) laughing

| skrrizt explică (pentru Justme1997):

Nu e problema nimanui ca esti tu scund/a si nu e problema nimanui ca sunt fetele înalte laughing) nu poti schimba asta cu inaltimea, deci ar trebui sa ne acceptam unii pe alții fiecare ca avem 1.50 sau 1.80 laughing

| Justme1997 a răspuns (pentru skrrizt):

Am pus emoji la final, adica glumeam. "a se uita de sus" poate avea 2 înțelesuri, nu am nimic cu nicio fata

| Vikaa a răspuns:

Eu am 1, 70 si faceau misto de mine pana le-am bagat la moaca, da-le si tu in fata si nu vor mai glumii pe seama ta.