| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre gruparea Anonymous?(Dau funda)
Eu personal nici nu mai stiu daca sa-i incadrez intre cei care fac bine si cei care fac rau...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cui a facut rau gruparea Anonymous? Toate atacurile au la baza un motiv si anume LIBERA EXPRIMARE! Nu vorbim de cei care se AUTOINTITULEAZA singuri ca fiind anonymous. Mai citeste despre ei ...macar in romana cate ceva
http://www.ziare.com/articole/grupare+anonymous+hackeri

| Ƨirenia a răspuns:

Uita-te la filmul "V for Vendetta".

| passispass a răspuns:

Gruparea anonymous se poate incadra in categoria buna deoarece nu lasa unele legi ce nu fac bine natiunii sa se aplice, si s-ar incadra si in categoria rea pentru ca va dati seama ca fac si servicii pentru ei => poate ca sparg unele conturi cu bani... intelegi tu.

Dar bravo lor, au cap si il folosesc.