| Gabossss95 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Legiunea Anonymous "?

7 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Prosti.

| Cezar a răspuns:

Haiduci, mi se pare corecta. Chiar daca se afirma in ipostaze ilegale! Sustine ceea ce e corect si asta-i bine, e o forta din umbra, ii simpatizez, fac ceva nemaipomenit, lupta impotriva sistemului. Cam asta-i parerea mea.

| Biggiesan a răspuns:

Rea!

| Spermezan a răspuns:

Tu nici nu stii ce e aia 'legiune' fara sa cuati, acum, pe dex.
Vezi-ti de treaba, pustane. Nu e de tine.

| Gabossss95 explică (pentru Spermezan):

Pustane nu cred ca doar tu esti aici ala intelectualwinking mai bine zis cred ca esti un mizdroc **** cu ochi de 12 aniwinking mai citeste odata intrebarea mea si raspunde corespunzatorwinking nu fi sobolan de biblioteca si te da mare! eu am intrebat ceva si tu miai raspuns altceva!

| Gabossss95 explică (pentru Spermezan):

Proasta P**a a fost la c*ru lui mama ta

| Czoky a răspuns:

Ii respect,sunt foarte tari, nu multi ar putea face munca lor, lupta impotriva "ACTA" si pot floda sau sa dea shutdown la oricine site, forum vor ei, RESPECT Anonymous, si au un logo misto! laughing