| TipulAnonim a întrebat:

Ce parere aveti despre hackeri Anonymous? Cate persoane aproximativ sunt in aceasta organizatie?

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt de accord cu orice organizatie alcatuita din infractori daca aceasta are un scop.
Conditia este ca acel scop sa nu fie unul idiot.
Daca scopul este idiot atunci nu sunt de accord dar daca organizatia reuseste sa faca ceva semnificativ le recunosc si admir eforturile.

Din ce am spus mai sus reiese ca ii admir si sunt de accord cu ce fac, cu toate ca ei nu au un scop bine definit.

Nu se stie cate persoane sunt.Nici ei nu stiu.Sunt oameni de pe internet care au aceleasi ganduri si scopuri.

O ultima opinie a mea ar fi aceea ca ar trebui sa aiba si oameni care sa lupte pentru ei in "realitate". Adica protectie contra politie prin violenta sau pile.