| MissAnonymous a întrebat:

Ce parere aveti despre Madalina Ghenea? Eu sunt foarte mandra de ea :3 x.

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi ce ne spui nouă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Eşti mama ei? Ea e tipa care este văzută pe lângă Butler, nu? Părerea mea este că ar trebui să n-o mai ridicaţi atâta în slăvi.

| MissAnonymous explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt nici mama ei si nici nu o ridic in slavi.Sunt doar mandra pentru ca este o romanca, este de-a noastra si a ajuns ceva, plecand de jos.De ce sa nu ne mandrim cu valorile noastre? Vi se pare ca avem prea multe?happy Si nu e vorba ca e tipa care este vazuta pe langa Butler sau care a fost vazuta pe langa Leonardo DiCaprio, e vorba ca este tipa care a plecat de mica dintr-un loc se prin Oltenia si a ajuns model si actrita in alte tari!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissAnonymous):

Faptul că a ajuns un fel de Daniela Crudu(păstrând proporţiile) a Italiei înseamnă că " a ajuns ceva ", ai dreptate, dar nu înseamnă că trebuie să ne simţim noi mândri de ceea ce a ajuns. Avem zeci de valori cu care să ne putem mândri, dar noi, ca de obicei, preferăm să ne mândrim cu ciurucuri: Catrinel Menghia, Mădălina Ghenea şi alte " mari actriţe " care " au ajuns ceva ". Cât despre actorie, din ce îmi aduc aminte, a avut un singur rol până acum, acela de prostituată, deci nu cred că a avut prea mare nevoie cursuri de actorie pentru a şti cum să se comporte ca una.

| MissAnonymous explică (pentru anonim_4396):

Fiecare cu parerea lui.E o prostie sa o comparam cu Daniela Crudu care se face de ras la televizor pentru niste banuti.Te consideri mai bun decat ea? Atunci demonstreaza tuturor.A trebuit sa inceapa de jos, din cate stiu eu.Da, a avut doar un rol, dar e tanara, are timp.Doar nu vrei dintr-o data 10 roluri de succes, nu? Iar cat despre rolul pe care l-a avut, trebuie si sa stii sa intri in pielea personajului.Nu o poti acuzza ca stie cum sa se comporte ca o prostituata, asta suna ca si cum ai fi facut-o asa, ceea ce nu e adevarat.Repet,este doar opinia mea.Fireste,trebuie sa o comparam cu Daniela Crudu, Andreea Tonciu, Bianca Dragusanu sau mai stiu eu ce alte "vedete" din Romania.Nu sunt un mare fan Madalina Ghenea, nu o cunosc personal sau ceva de genul, dar o admir pentru ca merita! Atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissAnonymous):

" Te consideri mai bun decat ea? Atunci demonstreaza tuturor. " - Veşnicul discurs inept repetat în draci de toţi tinerii îndrăgostiţi de vedetele din ziua de astăzi.

" A trebuit sa inceapa de jos, din cate stiu eu. " - De jos, apoi de sus, pe faţă, pe spate, toate poziţiile, până a luat " audiţiile ".

" Doar nu vrei dintr-o data 10 roluri de succes, nu? " - Nu, vreau încă 20 în care să fie o prostituată.

Fiecare cu părerea lui.

| bibylyka a răspuns:

Sincer,nu mi se pare cine stie ce frumusete, dar trebuie sa fie ceva de capu' ei din moment ce a ajuns asa departe.Eu sunt mandra de ea fiindca e din Slatina si e olteanca la fel ca mine.