| Mitchi a întrebat:

Ce parere aveti despre marirea sanilor? Credeti ca este o metoda buna?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mi se pare o pierdere de bani.ar trebui fiecare sa ne multumim cu ce avem.

| Mandy a răspuns:

Nu cred.Iti complici viata aiurea...Mai bine stai cu ce te-a inzestrat natura, esti imi originala. Take care:*

| Miruna_7873 a răspuns:

Fiecare om ar trebui sa se multumeasca cu ce l-a inzestrat Dumnezeu. Dar na... nu toti sunt multumiti de asta si se recurg la operatii estetice si alte porcarii.Sunt CONTRA. Exista foarte multe riscuri.