| saly a întrebat:

Ce parere aveti despre marirea penisului? credeti ca este posibil?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca ar trebui sa te accepti asa cum esti, nu esti singurul...cine te iubeste te accepta asa cum esti, nu ai de ce sa te simti aiurea sau sa iti fie rusine...fiecare om e cum l-a lasat D-zeu si nimeni nu e perfect, fiecare are defecte, dar oricum asta nu se poate numi defect...

| Razvan a răspuns:

O parere in subiect o are Dudu, ala care se plange pe toate drumurile ca nu il primesc astia intra 12 la liceu.Am auzit ca si-a facut operatie in alta tara. Sper sa nu fi dat de un Ciomu pe acololaughing

nony
| nony a răspuns:

Din cate am citit si m-am informat, nu da rezultate prea bune nici o metoda la ora actualá.
Dar care e treaba? .esti fan al cailor? thinking

| Sara a răspuns:

Mai, exista lucruri mai grave in lumea asta, lumea se confrunta cu alte nebunii, sincer marirea penisului tau sau a altuia ar fi ultima grija a omenirii! nony are dreptate, cum te a dat Dumnezeu asa ramai, pntr ce ti trebuie mai mare? Nu marimea conteaza, ci ce stii sa faci cu el!

| oz a răspuns:

Las-o asa...natural.

| daniDeeDee a răspuns:

Lasă tate ce ţi-a dat Dumnezeu.winking

mai sigur aşa... posibil ca la 50 de ani sa fie o murătură, cu măritu' tău.hee hee eu nu aş face aşa ceva!

baftă!

HepHap
| HepHap a răspuns:

Bineinteles ca e posibil. Daca aveam si acum putulica de dinainte de pubertate, ma faceam balerina. Creste singura, nu trage de ea.

| Guitarlove a răspuns:

Ai auzit de Dudu, cu marirea penisului? La ce-l ajuta, frate? rolling on the floor
Este posibil, dar pentru ce? Mai bine ramai cum te-a lasat natura. Stii cum se spune " mic, mijlociu, mare, nu conteaza, femeia e satisfacuta oricum " happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca niste tehnici de marire a penisului, gasesti aici: http://tehnici-potenta.uv.ro

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| georgyan20 a răspuns:

Marirea penisului se poate obtine sigur cu interventie chirurgicala. Eu am obtinut ceva rezultate cu un supliment natural numit NaturalXL pe care l-am luat de pe www.naturalxl.ro
Dar consider ca cel mai mult poti sa-ti maresti penisul prin operatie!