| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

Ce parere aveti despre moda punk, emo, gotici si raperi? Va place/displace sau ati abdopta stilul? Vot la toti si funda la cel mai bun raspuns
P. S:punkeritza

6 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Moda punk o ador,adica este foarte originala si s-ar apropria foarte mult de muzica pe care o ascult.Emo, nu am nimic impotriva, fiecare manifesta modul de a fi cum vrea.Stilul gotic este mai particular dar e intrigant, si stilul raper e mai comun dar cred ca dintre toate as adopta stilul punk.

| Sophie90 a răspuns:

Ador toate stilurile mai ales emo:X

| Ella_4933 a răspuns:

Mie imi place mai mult stilul punk dar nu in exces si sa fiu aratata cu degetul pe strada, despre emo nu stiu ce sa zic thinking astia ar cam fi cu stilul lor ptc. sunt diferiti si asa, stilul gotic imi place dar mai mult de vazut nu si de purtat si stilul rap imi place de asemenea si il purtam intr-un timp dar acum nu prea. big grin

| Enzo_3293 a răspuns:

Eu am stilul emo e cool serios par lung peste un ochi pantaloni skinny si fetelor le plac pantaloni astia pentru ca li se vad formele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu' sunt rapper, cred ca sti foarte bine stilu' ma simt cel mai bine in pielea mea atat hainele, stilul cat si muzica plus de asta chiar o dau bine pe un beatlove struck in fne punkeri am vazut nu e ceva chiar ff rau intr-un fel imi place, emo laughing consider ca sunt niste copii fara viitor facuti pentru alocatie, iar goticii sunt prea ciudatihappy As adopta stilul punkerilor restul in niciun caz nici daca mai plati. oricum in orice caz R3sp3cT Hip Hop :X

| GangstaGlock a răspuns:

Punk,goticii si emo nu imi plac, ci ii urasc! Astia 3 se imbraca naspa,cu satanisti care tipa,si machiajele lor de sperma! Rapperi imi plac (cei americani si mexicani)is tari,si eu sunt rapper,imi plac hainele lor, mai ales gangsterii, pistoale, arme, etc.Respect HIP-HOP! I HAVE HIP-HOP HIV! Rap music best 4ever G!