| anonim_4396 a întrebat:

Bai baieti... ce parere aveti despre o fata care bea; e mai glumeata.si abordeaza stilul punk?big grinbig grinbig grinbig grin dati decat un raspuns nu vreau alte chestii...

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Daca bea in limitele normalului e bine.Si pana la urma ce daca bea mai mult decat posibil? Suntem intr-o tara libera nu?

12 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Atat timp cat nu bea incat sa uite de ea e ok... daca intrece masura cred ca e o usuratica...normal nu?

| yadora a răspuns:

Mai tarziu sa nu abordeze stilul " luat pumni" ...caci odata ce-i intra in sange stilul asta acompaniat de " alcool" nu o vad prea bine cand s-o marita laughing... o sa iasa cu bataie cine prinde primul sticla laughing

| daddy a răspuns:

Tu vb de avril lavigne? laughing
pai depinde cat bea? sa nu fie alcoolica k amy winehouse si e okaywinking

| daddy a răspuns:

Ziceam de avatarul tau ^_^ e misto
pai sunt maneliste acele fete? de obicei ele se iau de rockeritze sau punkeritzehee hee

| yinyang a răspuns:

Ce parere sa ai... fiecare cu drumul pe care il alege... fara suparare...cred ca o fata ar trebui sa isi mai mentina feminitatea pentru ca asta o face atragatoare...

| Ioanna2012 a răspuns:

Eu sunt punk big grin...doar ca nu am atatea chesti bratari haine bla bla bla...pentru ca la mine in oras nu prea se gasesc ori sunt scumpe big grin...si ai zis ceva de pitzipoance mai josrolling on the floor si eu am din astea in clasa laughing si eu impreuna cu gasca mea le facem in toate felurile =]. Uneori cand ma enerveaza si se dau la mine cu tupeu laughing... ori le bat laughing ori dale'n colo laughing PS: imi place sa adopt stilu punkwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daddy nu e nicio avril...in gasca mea de fete(adica eu cu 3 fete) ne comportam exact asa de mici.si toti au o parere mai,, proasta despre noi,,(mai ales fetele)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms//da sunt niste pitipoance

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasca... urmeaza-ti setea. dar va lipseste ceva.chistocul de marasesti dupa ureche si jumatatea de otca in pozonar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@xxpoisonxx nu fii ironic, te rog uita-te la ce data am pus intrebarea. Nu sunt punk, nu ma consider. Atunci chiar nu gaseam alt termen. Si inca ceva care vrea sa subliniez si pentru altii: mai, daca tot va uitati prin intrebarile mele, holbati-va mai bine! Am pus despre telenovele, despre manele, despre punk, despre sanatate, filosofie cat si despre o casa. Acum, chiar credeti ca toate aceste curiozitati sunt pentru mine? chiar sunt un om indecis, care asculta si manele si muzica buna in acelkasi timp, priveste la telenovele dar ma ocup si de scoala, calculator, muzica si altele? Nu de alta, dar imi este greu sa scriu dupa fiecare intrebareL p. s m-a rugat x sa-i zicwinking.

| Ivanna a răspuns:

Carmen daca tu esti punk eu sunt Dean Martin :].

| decode4 a răspuns:

Bund deci nu rade:d
nu`s boy, da cred ca alea`s niste pitipoance de gradinalaughing
asa ca nu asc. critici fara diplome, si altceva.cred ca esti misto.clar ca poti intrece masura da`r sa merite si in rest b. uwinking
bayetii sunt diff si pot da rasp care sa nu fie dupa ast.tale.soo.

tot ce zic e sa fii tu.(xoxo>big grin