| AnneMarie78 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nane?

Răspuns Câştigător
| Mαяуßăăღ a răspuns:

Un caracter super. S-a comercializat de la o vreme. Dar este printre cantaretii mei preferati :X:X Ador melodiile lui. in special Glume, Ai un om, Tricolori, Te-nvat sa fi rea, Torace * remix, Noi 2, Cocktail si daca stau sa le mai insir ne apuca dimineata puppy dog eyes Parca m-as regasi in melodiile lui puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Valoreaza cat jegul de pe picioare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi place de el ca si cantaret, este ok.
Si el se afla printre cantaretii preferati ai mei.
Te pup!

| Roxxxxi a răspuns:

Buna. Imi place foarte mult. Pot sa zic ca sunt un fan. Melodiile lui sunt reale, adevarate si parca le face pe sufletul nostru! love struck

| eAnne a răspuns:

Daca zici de cantaretul Nane, o parere destul de buna, imi place stilul lui de viata, de aranjament,, haine'' si de comportament si mai ales cantecele lui sunt foarte bune. happy