| Awesome a întrebat:

Ce parere aveti despre cantaretul Nane dar despre Puya?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ăia nu-s cântăreți

| CautNume a răspuns:

BenBurnleyTheo are dreptate.

| MrAngelus a răspuns:

Nane canta smecher acum, da inainte, prin 2008 - 2009 canta super smecher cu definitia unui mixtape si nu le pasa.

Puya este una dintre persoanele care au facut lucruri marete pentru hip hopul romanesc. Numai ca dat-o pe comerciale din cauza Romaniei, mai cumpara cineva albume in tara asta? plus ca acum are si familie. cu nimic nu e nou si altcineva a mai revenit un pic, cu cea din urma dandu-le peste fata celor care-l critica.

| Nucreeed a răspuns:

Doi labagii

| NoShit a răspuns:

Doar BLEAH.
Cu adăugarea : Nu pot să cred ca Puya a făcut un featuring cu Iris. sad

| LastNight1324235436 a răspuns:

Despre Nane...RESPECT! .Puya...mai putinhappy

| Ralp a răspuns:

Imi place Nane foarte mult. Ador melodiile lui.
Puya. Asa si asa happy