| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o Fata care se duce la un baiat acasa care la cunoscut de pe internet?

5 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Zburlik are foarte mare dreptatehappy. Fato' da-ti intalnire cu el int-un parc pana mea:O La el? :O

Never!

Ceao!":*

| Aliutza a răspuns:

In primul rand depinde daca baiatul respectiv se mai cunoaste cu cineva din grupul ei de prieteni. De exemplu, daca prietenii ei merg la tipul respectiv, pe care ea il stie doar de pe net, dar lor le este amic, nu mi se pare anormal.
Daca se duce singura, fara sa se fi intalnit cu el inainte, fara sa stie despre el nimic mai mult decat ce i`a zis el pe net, atunci mi se pare ca e naiva si nu e constienta de pericolele din jurul ei.
Daca se duce strict pentru sex, inseamna ca a mai facut asta inainte si probabil e o forma de distractie pentru ea.
Totusi, nu prea imi vine sa cred ca o fata s`ar duce acasa la un baiat cunoscut pe internet, asa, fara sa stie mai nimic despre el.

| ChristineW a răspuns:

Ca e proasta si inconstienta. Daca fata sfarseste violata?

| happycolour a răspuns:

Pacat ca nu pot sa folosesc cuv urate pe TPU, rezum doar la : inconstientalaughing

| bianca154 a răspuns:

Nu inteleg fetele care merg la baieti. nu am dreptul sa judec, dar fetele acelea in priul rand nu gandesc cu capul ci cu "pasarica".si in al doilea rand, fetele acelea se numesc c...e pe gratis.nu pot sa fiu vulgara...