| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "cuplurile" care s-au cunoscut pe internet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca sunt la fel ca cele care s-au cunoscut prin celalte feluri. nu cred ca va fi o diferenta vreodata intre cupluri dupa felul in care s-au cunoscut. loteria e cam la fel ca cea din situatia in care cunosti pers resp face2face,poate e chiar mai ok pe internet ca prima data o cunosti online si apoi si in viata reala. important e cum sunt oamenii care formeaza cuplul, conteaza cat intelege fiecare de la viata...

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

E ok.dar o sa suferi cand o sa vezi ca nu il poti avea langa tine. Pei.nu prea stiu ce sa zic, dar nu tin mult.

| elasexygagica a răspuns:

Palpitantlove struck

| Mann02 a răspuns:

Pai de ce nu ar fi ok, la matrimoniale nu s-au cunoscut multi, ma refer la matrimonialele din ziare, aici e acelasi lucru numai ca nu platesti minute pe telefon si te poti si vedea la webcam ca sa nu ai surprizewinking

| Ejay a răspuns:

Daca te referi la faptul ca te-ai cunoscut o anumita persoana pe internet si dupa te intalnesti cu ea/el fata in fata este ok. In al doilea caz daca comunici la distanta pe internet worried, nu prea dureaza...