| Corinne a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata cu aparat dentar?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu bagi toate muștele în seamă?
Du-te la controalele stomatologice ori de câte ori ești chemată și îi dai și d... pe proști!
Nu trăiești cu lumea, fă-ți dantura frumoasă și zâmbește.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o fată care își face o corecție dentară, bravo ei.
Ce este rău în asta că nu înțeleg? Nu este o persoană cu handicap!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Am o prietena cu aparat dentar care se mandreste cu el.Si sta cu cel mai frumos tip din scoalalaughing
Deci, nu conteaza cum arati ci cine esti

| Contrast a răspuns:

Ca e o fata cu capul pe umeri, si ca indiferent cat de greu ii este acum cu el, constientizeaza ca aparatul dentar e un "chin" necesar, cu rezultate radicale, benefice si pe termen lung!

| Corinne explică:

#Legiuitoarea! Asa este cum spui tu... dar multi nu gandesc asa.Nu v-am intrebat degeaba. Port aparat dentar fix de aproximativ 3 luni de zile. Dar in tot acest timp au fost persoane care au gandit ca voi dar si multi care se uitau ciudat la mine.Au fost vreo 2 -3 momente cand chiar m-am simtit aiurea din cauza aparatului dentar sad

| Lavinia_6306 a răspuns:

Oauu e tarebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e prea impartant acest lucru cred ca daca o placi sau te place [daca esti acea fata ] nu va fi o problema daca te sau o iubesti cu adv...